Medewerkers

Algemeen

   

Jan Zijp

algemeen directeur (interim)

directiedespinaker@ronduitonderwijs.nl

Margot Beentjes

directeur VSO Alkmaar

m.beentjes@ronduitonderwijs.nl

Nelleke den Dulk

orthopedagoog DB + kliniek

n.dendulk@ronduitonderwijs.nl

Wendela Balk

orthopedagoog VO + AT

w.balk@ronduitonderwijs.nl

André de Groot

maatschappelijk werker

a.degroot@ronduitonderwijs.nl

Carla Bolderheij

management assistent

c.bolderheij@ronduitonderwijs.nl

Kitty Lengers

management assistent

k.lengers@ronduitonderwijs.nl

Linda Laan

management assistent

l.laan@ronduitonderwijs.nl

Normen Bouhuis management assistent

n.bouhuis@ronduitonderwijs.nl

Peter de Wit

conciërge

p.dewit@ronduitonderwijs.nl

Jesus Serrano

conciërge

j.serrano@ronduitonderwijs.nl

 

Vakleerkrachten

 

 

Tineke Poelstra

docent beeldende vorming en techniek

t.poelstra@ronduitonderwijs.nl

Tanja van der Sluis       

docent beeldende vorming en tekenen   

t.vandersluis@ronduitonderwijs.nl

Marcel Rispens

docent techniek

m.rispens@ronduitonderwijs.nl

Ben Gagliardi

docent catering, Restaurant Nr7

b.gagliardi@ronduitonderwijs.nl

Eva Dalenberg

docent consumptief

e.dalenberg@ronduitonderwijs.nl

Alex van Ewijk

docent consumptief 

a.vanewijk@ronduitoderwijs.nl

Dune van Teunenbroek   

docent Horeca

d.teunenbroek@ronduitonderwijs.nl

Bart Breetveld

docent lichamelijke opvoeding

b.breetveld@ronduitonderwijs.nl

Stan Rupert

docent lichamelijke opvoeding

s.rupert@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Arbeid (AT)

 

 

Kris Groentjes

teamleider AT + DB

k.groentjes@ronduitonderwijs.nl

Jeanette Carati

ondersteuningscoördinator AT

j.carati@ronduitonderwijs.nl

Nelleke den Dulk

orthopedagoog

n.dendulk@ronduitonderwijs.nl

Esther Wokke

mentor BB/BK 1e leerjaar +
docent omgangskunde

e.wokke@ronduitonderwijs.nl

Linda Dekker

mentor BB/BK 1e leerjaar

l.dekker@ronduitonderwijs.nl

Karola Hopman

mentor BB/BK 2e leerjaar

k.hopman@ronduitonderwijs.nl

Sandy Vreeswijk

mentor BB/BK 2e leerjaar s.vreeswijk@ronduitonderwijs.nl

Lorna Buter

mentor BB/BK 2e leerjaar

l.buter@ronduitonderwijs.nl

Roel Oomes

mentor BB/BK 2e leerjaar

r.oomes@ronduitonderwijs.nl

Chiel van de Geer

mentor BB/BK 3e leerjaar

c.vandegeer@ronduitonderwijs.nl

Renske Min

switchmedewerker VO-AT

r.min@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Dagbesteding (DB) en Individuele Trajecten (IT)

Kris Groentjes

teamleider 

k.groentjes@ronduitonderwijs.nl 

Bianca Hoekstra

ondersteuningscoördinator

b.hoekstra@ronduitonderwijs.nl

Nelleke den Dulk

orthopedagoog n.dendulk@ronduitonderwijs.nl

Simone Essing

mentor DB regulier leerjaar 3+4

s.essing@ronduitonderwijs.nl

Sieta Smit

mentor DB regulier leerjaar 3+4          s.smit-boonstra@ronduitonderwijs.nl

Joke de Haan 

mentor DB regulier leerjaar 1+2

j.dehaan@ronduitonderwijs.nl

Raymond Woestenburg    

mentor DB plus, IVIO@school

r.woestenburg@ronduitonderwijs.nl

Roxane van Baarle     

mentor DB speciaal 

 r.vanbaarle@ronduitonderwijs.nl

Jeroen Zondervan

mentor I-traject

j.zondervan@ronduitonderwijs.nl

Jadwiga Doodeman

mentor I-traject

j.doodeman@ronduitonderwijs.nl

Rosan Koning

switchmedewerker

r.koning@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling vervolgonderwijs (VO)

 

Laura Parisi

teamleider VO

l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider VO

lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Wendela Balk

orthopedagoog VO w.balk@ronduitonderwijs.nl

Sophie Versfeld

ondersteuningscoördinator VO    

s.versfeld@ronduitonderwijs.nl

Marjolein Pepping

mentor TL 2e leerjaar

m.pepping@ronduitonderwijs.nl

Simone Lavrijsen

mentor TL 2e leerjaar

s.lavrijsen@ronduitonderwijs.nl

Simone Rademaker mentor TL 3e leerjaar 

s.rademaker@ronduitonderwijs.nl

Wim Jacobs

mentor TL 3e leerjaar

w.jacobs@ronduitonderwijs.nl

Trees Balder

mentor TL 4e leerjaar

t.balder@ronduitonderwijs.nl

Ger Brouwer  

schaduwmentor TL leerjaar 1-2-4 g.brouwer@ronduitonderwijs.nl

Patrick Verwindt

schaduwmentor bovenbouw VO

p.verwindt@ronduitonderwijs.nl

Renske Min

switchmedewerker VO/AT

r.min@ronduitonderwijs.nl

Marja Dekkers

vakdocent wiskunde m.dekkers@ronduitonderwijs.nl
Tanja van der Sluis

vakdocent beeldende vorming

t.vandersluis@ronduitonderwijs.nl
Bart Breetveld

vakdocent lichamelijke opvoeding

b.breetveld@ronduitonderwijs.nl

Eva Dalenberg

vakdocent consumptief e.dalenberg@ronduitonderwijs.nl

Roos Flier

vakdocent omgangskunde r.flier@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Kliniek leerlingen (Triversum)

 

Laura Parisi

teamleider 

l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider 

lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Nelleke den Dulk

orthopedagoog  n.dendulk@ronduitonderwijs.nl
Anita de Graaf mentor langverblijvenden 

a.degraaf@ronduitonderwijs.nl

Marja Dekkers mentor langverblijvenden +
docent rekenen

m.dekkers@ronduitonderwijs.nl

Rita Zuidhoek mentor langverblijvenden

r.zuidhoek@ronduitonderwijs.nl

Roos Flier

mentor kortverblijvenden +
docent omgangskunde
r.flier@ronduitonderwijs.nl

Cynthia Pronk

mentor kortverblijvenden c.pronk@ronduitonderwijs.nl