Medewerkers

Algemeen

   

Jan Zijp

algemeen directeur (interim)

directiedespinaker@ronduitonderwijs.nl

Margot Beentjes

directeur VSO Alkmaar

m.beentjes@ronduitonderwijs.nl

Irma de Wit

orthopedagoog DB/AT

i.dewit@ronduitonderwijs.nl

Wendela Balk

orthopedagoog VO

w.balk@ronduitonderwijs.nl

Carla Bolderheij

management assistent

c.bolderheij@ronduitonderwijs.nl

Kitty Lengers

management assistent

k.lengers@ronduitonderwijs.nl

Linda Laan

management assistent

l.laan@ronduitonderwijs.nl

Normen Bouhuis management assistent

n.bouhuis@ronduitonderwijs.nl

Peter de Wit

conciërge

p.dewit@ronduitonderwijs.nl

Jesus Serrano

conciërge

j.serrano@ronduitonderwijs.nl

Marcel van Oort

conciërge

m.vanoort@ronduitonderwijs.nl

 

Vakleerkrachten

 

 

Tineke Poelstra

docent beeldende vorming en techniek

t.poelstra@ronduitonderwijs.nl

Tanja van der Sluis       

docent beeldende vorming en tekenen   

t.vandersluis@ronduitonderwijs.nl

Marcel Rispens

docent techniek

m.rispens@ronduitonderwijs.nl

Ben Gagliardi

docent catering

b.gagliardi@ronduitonderwijs.nl

Eva Dalenberg

docent consumptief

e.dalenberg@ronduitonderwijs.nl

Lotte Mol

docent huishoudkunde-horeca

l.mol@ronduitonderwijs.nl

Bart Breetveld

docent gymnastiek

b.breetveld@ronduitonderwijs.nl

Stan Rupert

docent gymnastiek

s.rupert@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Arbeid (AT)

 

 

Kris Groentjes

teamleider AT/DB

k.groentjes@ronduitonderwijs.nl

Jeanette Carati

ondersteuningscoördinator AT

j.carati@ronduitonderwijs.nl

Irma de Wit

orthopedagoog

i.dewit@ronduitonderwijs.nl

Esther Wokke

mentor BB/BK 1e leerjaar

e.wokke@ronduitonderwijs.nl

Linda Dekker

mentor BB/BK 1e leerjaar

l.dekker@ronduitonderwijs.nl

Karola Hopman

mentor BB/BK 2e leerjaar

k.hopman@ronduitonderwijs.nl

Lorna Buter

mentor BB/BK 2e leerjaar

l.buter@ronduitonderwijs.nl

Roel Oomes

mentor BB/BK 2e leerjaar

r.oomes@ronduitonderwijs.nl

Chiel van de Geer

mentor BB/BK 3e leerjaar

c.vandegeer@ronduitonderwijs.nl

Renske Min

switchmedewerker VO-AT

r.min@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Dagbesteding (DB) en Individuele Trajecten (IT)

Kris Groentjes

teamleider 

k.groentjes@ronduitonderwijs.nl 

Bianca Hoekstra

ondersteuningscoordinator

b.hoekstra@ronduitonderwijs.nl

Irma de Wit

orthopedagoog i.dewit@ronduitonderwijs.nl

Simone Essing

mentor DB regulier 1-1

s.essing@ronduitonderwijs.nl

Joyce Hielkema

mentor DB regulier 1-2

j.hielkema@ronduitonderwijs.nl

Raymond Woestenburg    

mentor DB plus 1-3

r.woestenburg@ronduitonderwijs.nl

Roxane van Baarle     

mentor DB speciaal 1-4

 r.vanbaarle@ronduitonderwijs.nl

Gerard Ranzijn

mentor IT 1-6

g.ranzijn@ronduitonderwijs.nl

Jadwiga Doodeman

mentor IT 1-6

j.doodeman@ronduitonderwijs.nl

Rosan Koning

switchmedewerker - schaduwmentor 1-1

r.koning@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling vervolgonderwijs (VO)

 

Laura Parisi

teamleider VO

l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider VO

lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Wendela Balk

orthopedagoog VO w.balk@ronduitonderwijs.nl

Sophie Versfeld

ondersteuningscoördinator VO

s.versfeld@ronduitonderwijs.nl

Yvonne Oortgijsen mentor TL 1e leerjaar

y.oortgijsen@ronduitonderwijs.nl

Marjolein Pepping

mentor TL 2e leerjaar

m.pepping@ronduitonderwijs.nl

Simone Lavrijsen

mentor TL 3e leerjaar

s.lavrijsen@ronduitonderwijs.nl

Ger Brouwer

mentor TL 3e leerjaar

g.brouwer@ronduitonderwijs.nl

Simone Rademaker mentor TL 3e leerjaar

s.rademaker@ronduitonderwijs.nl

Wim Jacobs

mentor TL 4e leerjaar

w.jacobs@ronduitonderwijs.nl

Trees Balder

mentor TL 4e leerjaar

t.balder@ronduitonderwijs.nl

Patrick Verwindt

schaduwmentor bovenbouw VO

p.verwindt@ronduitonderwijs.nl

Erik Blok

leraar ondersteuner VO

e.blok@ronduitonderwijs.nl

Renske Min

switchmedewerker VO/AT

r.min@ronduitonderwijs.nl

Marja Dekkers

schaduwmentor - vakdocent wiskunde m.dekkers@ronduitonderwijs.nl
Tanja van der Sluis

vakdocent beeldende vorming

t.vandersluis@ronduitonderwijs.nl
Bart Breetveld

vakdocent lichamelijke opvoeding

b.breetveld@ronduitonderwijs.nl

Eva Dalenberg

vakdocent consumptief e.dalenberg@ronduitonderwijs.nl

Roos Flier

vakdocent omgangskunde r.flier@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Kliniek leerlingen (Triversum)

 

Laura Parisi

teamleider 

l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider 

lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Wendela Balk

orthopedagoog  w.balk@ronduitonderwijs.nl
Anita de Graaf mentor NK/WK/KP

a.degraaf@ronduitonderwijs.nl

Marja Dekkers mentor NK/WK/KP

m.dekkers@ronduitonderwijs.nl

Rita Zuidhoek mentor NK/WK/KP

r.zuidhoek@ronduitonderwijs.nl

Roos Flier

mentor D&A/WK r.flier@ronduitonderwijs.nl

Cynthia Pronk

mentor D&A/WK c.pronk@ronduitonderwijs.nl