Kliniekleerlingen

Leerlingen die opgenomen zijn bij Triversum volgen voor de duur van de opname onderwijs bij De Spinaker. Er zijn twee klassen voor leerlingen van de afdelingen Klinische Psychotherapie (KP), de Jeugdklinieken Westkust (WK) en Noordkust (NK) en Diagnostiek & Advies (D&A). Leerlingen hebben een rooster dat aansluit op het programma van Triversum. 
Voor leerlingen van de afdeling Langdurige Begeleiding Jongeren (LBJ) is er een plek in één van de klassen binnen de drie uitstroomprofielen 
Leerlingen die, ten tijde van opname bij Triversum, al onderwijs volgen bij De Spinaker blijven meestal in hun eigen klas.


Rooster leerlingen Klinische Psychotherapie

Maandag 08.30 -11.30 uur
Dinsdag 08.30 -11.30 uur
Woensdag 08.30 -11.30 uur
Donderdag 13.00 -14.30 uur

Rooster leerlingen Noordkust en Westkust

Maandag 08.30 -14.30 uur
Dinsdag 08.30 -14.30 uur
Woensdag 08.30 -14.30 uur
Donderdag 08.30 -14.30 uur
Vrijdag 08.30 -12.15 uur

Rooster leerlingen Diagnostiek & Advies

Maandag 08.30 -14.30 uur
Dinsdag 08.30 -12:15 uur
Woensdag 08.30 -14:30 uur
Donderdag 08.30 -14.30 uur
Vrijdag 08.30 -12.15 uur

 

Medewerkers kliniek leerlingen (Triversum)

Laura Parisi

teamleider  l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider  lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Bianca Hoekstra   

ondersteuningscoördinator b.hoekstra@ronduitonderwijs.nl

Nelleke den Dulk

orthopedagoog n.dendulk@ronduitonderwijs.nl

Anita de Graaf

mentor langverblijvenden a.degraaf@ronduitonderwijs.nl

Marja Dekkers

mentor langverblijvenden +
docent rekenen
m.dekkers@ronduitonderwijs.nl

Rita Zuidhoek

mentor langverblijvenden r.zuidhoek@ronduitonderwijs.nl

Roos Flier

mentor kortverblijvenden +
docent omgangskunde
r.flier@ronduitonderwijs.nl

Cynthia Pronk

mentor kortverblijvenden c.pronk@ronduitonderwijs.nl

Na ontslag
Als een leerling na ontslag bij Triversum niet terug kan naar zijn/haar school van herkomst, dan wordt deze leerling overgedragen aan het Samenwerkingsverband waarin de school van herkomst participeert.